KONST / Litografier / Färglitografi 8873482
nr 887 3482
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi , Jan Lundquist, Norrtelje, signerad, 34x52
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:50:24
250 kr
150 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist